0048223970982 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Opony runflat


Możliwość montażu

Partnerski warsztat montażowy Zatroszczymy się również o dogodny montaż opon, gwarantując Państwu najlepszą jakość usługi, w bardzo korzystnej cenie.

Wszystko zawarte jest w cenie

Ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT oraz  koszt zapakowania i transportu na terenie Polski.

Komentarze klientów

12opony.pl
Ocena 4.76/5 - 136 Opinia klienta
więcej

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.12opony.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.


Opony, którym nie straszne przebicie

Z ogumienie typu Run Flat przebicie opony nie stanowi już większego problemu. Możesz kontynuować podróż przez nawet 200 km i spokojnie dotrzeć do serwisu, bez konieczności wzywania pomocy drogowej.

 Charakterystyczna budowa tego rodzaju opon pozwala na bezpieczne kontynuowanie jazdy po utracie ciśnienia. Niezależnie od rodzaju technologii zastosowanej w ogumieniu typu Run Flat, zasady ich użytkowania są takie same – po utracie ciśnienia możemy przejechać jeszcze od 80 do 200 km (w zależności od modelu opon), z prędkością maksymalnie 80-90 km/h.

Opony typu runflat nie są aż taką nowością jak mogłoby się wydawać. Ich historia sięga okresu jeszcze przed II wojną światową. Do szerszego grona odbiorców trafiły pod koniec lat 80. i z roku na rok zyskują coraz większą popularność, a w sklepie 12opony.pl znajdziesz je w wielu modelach i rozmiarach.

Co wyróżnia opony typu Run Flat

 Opony typu Run Flat produkowane są z wykorzystaniem trzech rodzajów technologii. Najpowszechniejszym rozwiązaniem jest wzmocniona konstrukcja opony, między innymi bocznych  ścianek. Opona taka nazywana jest samonośną i po przebiciu utrzymuje ciężar samochodu, umożliwiając pokonanie dystansu do 80 km.

Kolejną technologią stosowaną w oponach typu Run Flat jest montaż dodatkowej warstwy uszczelniającej, która pomaga w unormowaniu odpowiedniego poziomu ciśnienia. Trzecią technologią jest umieszczanie pierścienia nośnego wewnątrz opony, który po utracie ciśnienia pełni funkcję nośnika.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 28.11.2021 07:47