0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Opony runflat


Możliwość montażu

Partnerski warsztat montażowy Zatroszczymy się również o dogodny montaż opon, gwarantując Państwu najlepszą jakość usługi, w bardzo korzystnej cenie.

Wszystko zawarte jest w cenie

Ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT oraz  koszt zapakowania i transportu na terenie Polski.

Komentarze klientów

12opony.pl
Ocena 4.76/5 - 140 Opinia klienta
więcej

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.12opony.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.Opony, którym nie straszne przebicie

Z ogumienie typu Run Flat przebicie opony nie stanowi już większego problemu. Możesz kontynuować podróż przez nawet 200 km i spokojnie dotrzeć do serwisu, bez konieczności wzywania pomocy drogowej.

 Charakterystyczna budowa tego rodzaju opon pozwala na bezpieczne kontynuowanie jazdy po utracie ciśnienia. Niezależnie od rodzaju technologii zastosowanej w ogumieniu typu Run Flat, zasady ich użytkowania są takie same – po utracie ciśnienia możemy przejechać jeszcze od 80 do 200 km (w zależności od modelu opon), z prędkością maksymalnie 80-90 km/h.

Opony typu runflat nie są aż taką nowością jak mogłoby się wydawać. Ich historia sięga okresu jeszcze przed II wojną światową. Do szerszego grona odbiorców trafiły pod koniec lat 80. i z roku na rok zyskują coraz większą popularność, a w sklepie 12opony.pl znajdziesz je w wielu modelach i rozmiarach.

Co wyróżnia opony typu Run Flat

 Opony typu Run Flat produkowane są z wykorzystaniem trzech rodzajów technologii. Najpowszechniejszym rozwiązaniem jest wzmocniona konstrukcja opony, między innymi bocznych  ścianek. Opona taka nazywana jest samonośną i po przebiciu utrzymuje ciężar samochodu, umożliwiając pokonanie dystansu do 80 km.

Kolejną technologią stosowaną w oponach typu Run Flat jest montaż dodatkowej warstwy uszczelniającej, która pomaga w unormowaniu odpowiedniego poziomu ciśnienia. Trzecią technologią jest umieszczanie pierścienia nośnego wewnątrz opony, który po utracie ciśnienia pełni funkcję nośnika.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 09.12.2023 07:47