0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Koła kompletne

Felgi stalowe z oponami zimowymi

Koła kompletne – to takie proste.

Koła kompletne – to takie proste.

Wybierz pojazd
Wybierz felgę
Wybierz oponę
Zamów koła kompletne.

Mamy dla Ciebie odpowiednie felgi i opony.

Abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednie felg i opony, najpierw wybierz swój pojazd.

Koła kompletne z czujnikami TMPS

Jeśli Twój pojazd wyposażony jest w bezpośredni system TPMS, zainstalujemy i zaprogramujemy odpowiednie czujniki TPMS na Twoich nowych kołach bez dodatkowych opłat.

Koła kompletne – oszczędny wybór i gotowość do montażu.

Wszyscy specjaliści od opon polecają opony zimowe na zimę, a opony letnie to zawsze właściwy wybór na lato. Jeśli masz oba typy opon zamontowane do osobnych felg aluminiowych lub stalowych do swojego samochodu, nie musisz się martwić o zmianę opon w październiku lub w okolicach Wielkanocy. Koła kompletne wymagają jedynie montażu na aucie. Nasze koła kompletne są również bardziej przystępne niż kupowanie opon i felg osobno.

Wysokiej jakości stalowe felgi z oponami zimowymi

Wielu kierowców wybór odpowiednich kół do swoich aut woli powierzyć wyszkolonym w tej dziedzinie specjalistom. I nic dziwnego – nie jest to kwestia aż tak łatwa, jak mogłoby się to wydawać. Należy wybrać nie tylko odpowiednie opony, co już samo w sobie bywa wyzwaniem, ale także pasujące do nich felgi – aluminiowe lub stalowe. Komplet taki można dobrać samodzielnie, ale nie każdy wie, jak sobie z tym poradzić lub po prostu nie ma na to czasu. Z tego względu na rynku możliwy jest od jakiegoś czasu zakup pełnego zestawu kół, dopasowanych idealnie do danego modelu samochodu.

Zimą, w okresie od października do kwietnia, zaleca się zmianę opon z letnich. Wielu kierowców decyduje się więc na stalowe felgi z oponami zimowymi, które doskonale sprawdzą się w bardziej wymagających warunkach. Ich szeroki wybór znaleźć można w ofercie sklepu internetowego 123opony.pl.

Dostępne są tam komplety kół do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, a także pojazdów terenowych oraz dostawczych. Są one zawsze zmontowane i wyważone. Rolą klienta jest jedynie podanie niezbędnych informacji o aucie, takich jak jego marka, model, typ i rok produkcji, a na ich podstawie system stworzy listę felg odpowiednich dla konkretnego samochodu. Wybór ich modelu automatycznie przekierowuje do spisu pasujących do niego opon. W ten łatwy sposób z całą pewnością otrzymasz komplet idealny do Twojego auta, a wybrane przez Ciebie stalowe felgi z oponami zimowymi zostaną niebawem wysłane na podany adres.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 21.05.2024 07:47