0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Diagonalne opony do przyczep

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatnościDiagonalne opony do przyczepek to zawsze duże wyzwanie

Dla pewnej – całkiem sporej z resztą – grupy kierowców jazda autem z przyczepką jest codziennością. Mają one szerokie zastosowanie i przydają się w niezliczonych sytuacjach. Duże znaczenie mają również często w przypadku działalności wielu firm i przedsiębiorstw. Z tego właśnie względu tak ważne jest to, aby były one odpowiednio dobrane i zapewniały niezbędny komfort i bezpieczeństwo.

Diagonalne opony do przyczepek - najlepszy wybor dla specyficznych wymagań

Już od wielu lat najpopularniejszym typem w tej kategorii są diagonalne opony do przyczepek. W swojej ofercie proponują je między innymi marki Kenda oraz Wanda. Jak wiadomo, tego typu opony sprostać muszą specyficznym wyzwaniom, takim jak przede wszystkim przewożenie dużych obciążeń.

Są one jednak zazwyczaj sporo mniejsze niż jest to w przypadku opon samochodowych, dlatego muszą też być odpowiednio skonstruowane i zaprojektowane. Co więcej, zapewniać powinny one również odporność na przebicia i otarcia. Wiele modeli wyposażonych jest też w specjalne wkładki wewnętrzne, zapewniające stałe ciśnienie powietrza.

Diagonalne opony do przyczepek od kilku producentów oraz opony do wielu innych zastosowań znaleźć możesz w wyjątkowo obszernej ofercie sklepu internetowego 12opony.pl. Wystarczy tylko, że wpiszesz jaki rozmiar Cię interesuje, a system sam skomponuje listę modeli, które spełniać będą Twoje oczekiwania. Zamówienie zostanie następnie dostarczone wprost pod Twoje drzwi!

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 16.04.2024 07:55