0048223970982 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Diagonalne opony do przyczep

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.12opony.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.Diagonalne opony do przyczepek to zawsze duże wyzwanie

Dla pewnej – całkiem sporej z resztą – grupy kierowców jazda autem z przyczepką jest codziennością. Mają one szerokie zastosowanie i przydają się w niezliczonych sytuacjach. Duże znaczenie mają również często w przypadku działalności wielu firm i przedsiębiorstw. Z tego właśnie względu tak ważne jest to, aby były one odpowiednio dobrane i zapewniały niezbędny komfort i bezpieczeństwo.

Diagonalne opony do przyczepek - najlepszy wybor dla specyficznych wymagań

Już od wielu lat najpopularniejszym typem w tej kategorii są diagonalne opony do przyczepek. W swojej ofercie proponują je między innymi marki Kenda oraz Wanda. Jak wiadomo, tego typu opony sprostać muszą specyficznym wyzwaniom, takim jak przede wszystkim przewożenie dużych obciążeń.

Są one jednak zazwyczaj sporo mniejsze niż jest to w przypadku opon samochodowych, dlatego muszą też być odpowiednio skonstruowane i zaprojektowane. Co więcej, zapewniać powinny one również odporność na przebicia i otarcia. Wiele modeli wyposażonych jest też w specjalne wkładki wewnętrzne, zapewniające stałe ciśnienie powietrza.

Diagonalne opony do przyczepek od kilku producentów oraz opony do wielu innych zastosowań znaleźć możesz w wyjątkowo obszernej ofercie sklepu internetowego 12opony.pl. Wystarczy tylko, że wpiszesz jaki rozmiar Cię interesuje, a system sam skomponuje listę modeli, które spełniać będą Twoje oczekiwania. Zamówienie zostanie następnie dostarczone wprost pod Twoje drzwi!

Werkstatt

Montageservice in der Nähe

Werkstatt in deiner Nähe suchen - Reifen bestellen und Termin vereinbaren - Reifen montieren lassen.

Werkstatt suchen >
Reifenberater

Der Reifenberater

Finden sie den passenden Reifen zu ihrem Fahrstil, Gewohnheiten und Ansprüchen.

Beratung starten >

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 27.05.2022 07:53