0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Koła kompletne

Felgi stalowe z oponami letnimi

Koła kompletne – to takie proste.

Koła kompletne – to takie proste.

Wybierz pojazd
Wybierz felgę
Wybierz oponę
Zamów koła kompletne.

Mamy dla Ciebie odpowiednie felgi i opony.

Abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednie felg i opony, najpierw wybierz swój pojazd.

Koła kompletne z czujnikami TMPS

Jeśli Twój pojazd wyposażony jest w bezpośredni system TPMS, zainstalujemy i zaprogramujemy odpowiednie czujniki TPMS na Twoich nowych kołach bez dodatkowych opłat.

Koła kompletne – oszczędny wybór i gotowość do montażu.

Wszyscy specjaliści od opon polecają opony zimowe na zimę, a opony letnie to zawsze właściwy wybór na lato. Jeśli masz oba typy opon zamontowane do osobnych felg aluminiowych lub stalowych do swojego samochodu, nie musisz się martwić o zmianę opon w październiku lub w okolicach Wielkanocy. Koła kompletne wymagają jedynie montażu na aucie. Nasze koła kompletne są również bardziej przystępne niż kupowanie opon i felg osobno.

Stalowe felgi z oponami letnimi do Twojego auta

Wybieranie kół do samochodu jest dla wielu kierowców niemałą bolączką. Pamiętać tu trzeba nie tylko o odpowiednim dobraniu rodzaju (letnie, zimowe, całoroczne) i rozmiaru opon, ale również o dopasowaniu do nich należytych felg. W tej kwestii do wyboru mamy alufelgi oraz felgi stalowe. Nie każdy ma jednak wystarczającą wiedzę, aby podjąć słuszną decyzję. Dużą oszczędnością czasu może się więc okazać skorzystanie z usług sklepu, który zajmuje się sprzedażą kompletnych kół – zawsze dobranych idealnie do posiadanego przez klienta modelu samochodu.

W miesiącach od kwietnia do października zaleca się wymianę opon zimowych na takie, które przystosowane będą do innych warunków atmosferycznych. Zmieniając cały komplet, wielu kierowców decyduje się kupić stalowe felgi z oponami letnimi. Taki właśnie zestaw skompletować pomoże Ci sklep internetowy 12opony.pl. Po wpisaniu szczegółowych informacji o samochodzie przed Twoimi oczami pojawi się lista felg, a następnie opon, z których powstać może komplet kół idealnych do Twojego auta. Złóż zamówienie, a zmontowane i wyważone stalowe felgi z oponami letnimi zostaną Ci dostarczone pod same drzwi.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 21.05.2024 07:47