0048223970982 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Kompletne koła: stalowe felgi z oponami letnimi

Kompletne koła

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Rodzaj opon:

Konfigurator kompletnych kół

Rodzaj pojazdu

Proszę wybrać markę samochodu

Marka samochodu:Stalowe felgi z oponami letnimi do Twojego auta

Wybieranie kół do samochodu jest dla wielu kierowców niemałą bolączką. Pamiętać tu trzeba nie tylko o odpowiednim dobraniu rodzaju (letnie, zimowe, całoroczne) i rozmiaru opon, ale również o dopasowaniu do nich należytych felg. W tej kwestii do wyboru mamy alufelgi oraz felgi stalowe. Nie każdy ma jednak wystarczającą wiedzę, aby podjąć słuszną decyzję. Dużą oszczędnością czasu może się więc okazać skorzystanie z usług sklepu, który zajmuje się sprzedażą kompletnych kół – zawsze dobranych idealnie do posiadanego przez klienta modelu samochodu.

W miesiącach od kwietnia do października zaleca się wymianę opon zimowych na takie, które przystosowane będą do innych warunków atmosferycznych. Zmieniając cały komplet, wielu kierowców decyduje się kupić stalowe felgi z oponami letnimi. Taki właśnie zestaw skompletować pomoże Ci sklep internetowy 12opony.pl. Po wpisaniu szczegółowych informacji o samochodzie przed Twoimi oczami pojawi się lista felg, a następnie opon, z których powstać może komplet kół idealnych do Twojego auta. Złóż zamówienie, a zmontowane i wyważone stalowe felgi z oponami letnimi zostaną Ci dostarczone pod same drzwi.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 27.10.2020 07:46