0048223970982 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Opony motocyklowe: Sport wyścigowy

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.12opony.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrowaćOpony wyścigowe: na tor

Opony wyścigowe do motocyklów są przeznaczone do użycia na torach wyścigowych. Są to opony stworzone z myślą o specjalnych warunkach torowych, a także z myślą o bardzo wysokich prędkościach i potrzebie zachowania przyczepności. Są to opony miękkie i zaprojektowane na określony przebieg.

Konstruowane one są tak, aby zapewnić możliwość położenia maszyny i przytarcie asfaltu kolanem. Są to bardzo specyficzne opony do użycia tylko na wyścigach. Nie poradzą sobie one na zwykłych drogach, także w mieście, ze względu na ich małą wytrzymałość.

Wyścigowe czy sportowe?

Dla kierowców poszukujących wysokich osiągów i doskonałej przyczepności do jazdy na szosie i w mieście, polecane są opony sportowe. Opony wyścigowe i opony sportowe są często mylone. Ich głównym rozróżnikiem jest to, czy stworzone zostały na tor wyścigowy, czy też na szosę. Kryteriami, którymi kierowca powinien się kierować przy wyborze opon wyścigowych są: poręczność, precyzja skrętu, stabilność na zakrętach, przyczepność w złożeniu, przyczepność podczas przyspieszenia, a także zachowanie w zakresie granicznym.

Polecanymi oponami wyścigowymi do motocyklów są: Metzeler RACETEC K3 INTERACT, Pirelli Diablo SUPERCORSA SP, czy też Dunlop GP Racer D211 M/E. Te i inne model opon do motocyklów wyścigowych i sportowych dostępne są na 12opony.pl.

Werkstatt

Montageservice in der Nähe

Werkstatt in deiner Nähe suchen - Reifen bestellen und Termin vereinbaren - Reifen montieren lassen.

Werkstatt suchen >
Reifenberater

Der Reifenberater

Finden sie den passenden Reifen zu ihrem Fahrstil, Gewohnheiten und Ansprüchen.

Beratung starten >

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 27.05.2022 07:53