0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Opony motocyklowe: Chopper/Cruiser

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatności

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrowaćOpony do chopperów, na długie dystanse

Opony motocyklowe do chopperów zostały stworzone z myślą o długich podróżach. Ich głównym zadaniem jest zapewnić komfortową jazdę na długich dystansach. Są to opony stabilne i wytrzymałe. Zapewniają stabilne zakręty i dobre osiągi na szosie. Radzą sobie bardzo dobrze na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Są to opony polecane dla kierowców, którzy nad szybkość cenią sobie bezpieczeństwo jazdy.

Opony te gwarantują wysokie przebiegi. Są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i przede wszystkim bardzo wygodne. Popularne modele tych opon charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, która ułatwia płynną jazdę. Nowoczesne mieszanki stosowane w tych oponach gwarantują długi okres eksploatacji, jak również dobrą przyczepność.

Popularne modele opon do chopperów

Często wybieranym modelem tego typu opon jest Metzeler ME880 Marathon. Jest to opona, która świetnie wykorzystuje zastosowane w niej nowoczesne mieszaki i jest jednocześnie miękka, tak, aby zapewnić doskonałą przyczepność, jak i twarda, aby gwarantować długie przebiegi.

Jej bieżnik jest skonstruowany, aby efektywnie odprowadzać wodę spod czoła opony, minimalizując ryzyko poślizgu na mokrej nawierzchni. To bardzo popularna opona do chopperów. Innym cenionym modelem jest Dunlop D404. Bieżnik tej opony jest homoglowany przez markę Harley-Davidson. To bardzo wygodna, bezpieczna i komfortowa opona. Te i inne modele opon do chopperów można znaleźć w bardzo atrakcyjnych cenach na 12opony.pl.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 19.07.2024 07:54