0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Koła kompletne

Felgi stalowe z oponami całorocznymi

Koła kompletne – to takie proste.

Koła kompletne – to takie proste.

Wybierz pojazd
Wybierz felgę
Wybierz oponę
Zamów koła kompletne.

Mamy dla Ciebie odpowiednie felgi i opony.

Abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednie felg i opony, najpierw wybierz swój pojazd.

Koła kompletne z czujnikami TMPS

Jeśli Twój pojazd wyposażony jest w bezpośredni system TPMS, zainstalujemy i zaprogramujemy odpowiednie czujniki TPMS na Twoich nowych kołach bez dodatkowych opłat.

Koła kompletne – oszczędny wybór i gotowość do montażu.

Wszyscy specjaliści od opon polecają opony zimowe na zimę, a opony letnie to zawsze właściwy wybór na lato. Jeśli masz oba typy opon zamontowane do osobnych felg aluminiowych lub stalowych do swojego samochodu, nie musisz się martwić o zmianę opon w październiku lub w okolicach Wielkanocy. Koła kompletne wymagają jedynie montażu na aucie. Nasze koła kompletne są również bardziej przystępne niż kupowanie opon i felg osobno.

W pełni skompletowane stalowe felgi z oponami całorocznymi

Mimo dużej popularności alufelg, wielu kierowców wciąż decyduje się na zakup felg stalowych. Wybór ten wcale nie powinien być zaskoczeniem – są one lżejsze od tych aluminiowych, a proces ich regeneracji jest zazwyczaj tańszy i łatwiejszy. Wybór kół do samochodu nie ogranicza się jednak tylko do felg – trzeba do nich również dobrać właściwe opony. Kompletowanie bywa dla niektórych problematyczne, dlatego też pomocą zaczęły służyć sklepy, proponujące w swoich ofertach kompletne koła, które są od razu zmontowane i wyważone. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie znają się na tajnikach motoryzacji lub po prostu nie mają czasu na samodzielne kompletowanie kół.

Właśnie dla takich osób sklep internetowy 12opony.pl stworzył konfigurator kompletnych kół, który w krótkim czasie automatycznie dobierze idealny zestaw do Twojego auta. Jeżeli na przykład pragniesz kupić stalowe felgi z oponami całorocznymi, które sprawdzą się w korzystnych warunkach letnich, jak i podczas śniegu i mrozu w zimie, wystarczy, że wpiszesz markę swojego samochodu, jego model, rok produkcji i typ, a system sam dobierze dla niego perfekcyjny komplet kół.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 16.04.2024 07:46