0048223970982 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Kompletne koła: stalowe felgi z oponami całorocznymi

Kompletne koła

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Rodzaj opon:

Konfigurator kompletnych kół

Rodzaj pojazdu

Proszę wybrać markę samochodu

Marka samochodu:W pełni skompletowane stalowe felgi z oponami całorocznymi

Mimo dużej popularności alufelg, wielu kierowców wciąż decyduje się na zakup felg stalowych. Wybór ten wcale nie powinien być zaskoczeniem – są one lżejsze od tych aluminiowych, a proces ich regeneracji jest zazwyczaj tańszy i łatwiejszy. Wybór kół do samochodu nie ogranicza się jednak tylko do felg – trzeba do nich również dobrać właściwe opony. Kompletowanie bywa dla niektórych problematyczne, dlatego też pomocą zaczęły służyć sklepy, proponujące w swoich ofertach kompletne koła, które są od razu zmontowane i wyważone. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie znają się na tajnikach motoryzacji lub po prostu nie mają czasu na samodzielne kompletowanie kół.

Właśnie dla takich osób sklep internetowy 12opony.pl stworzył konfigurator kompletnych kół, który w krótkim czasie automatycznie dobierze idealny zestaw do Twojego auta. Jeżeli na przykład pragniesz kupić stalowe felgi z oponami całorocznymi, które sprawdzą się w korzystnych warunkach letnich, jak i podczas śniegu i mrozu w zimie, wystarczy, że wpiszesz markę swojego samochodu, jego model, rok produkcji i typ, a system sam dobierze dla niego perfekcyjny komplet kół.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 16.04.2021 07:46