0048223970982 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Koła kompletne: Felgi stalowe z oponami całorocznymi

Tutaj znajdziesz Felgi stalowe z oponami całorocznymi W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar.Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO sš znane i cenione w całej Europie.Zaufaj niemieckiej jakoµci! jako kompletne koło z oponš Państwa wyboru, zmontowane i wyważone z zestawem montażowym i homologacjš lub tabelš zastosowań.
To takie proste: Twoje wyszukiwanie kół kompletnych
1. Wybierz pojazd, 2. Dobierz pasujące felgi, 3. Dodaj opony - Gotowe!

Wybierz model pojazdu

Marka pojazdu:
model:
Rok produkcji / Typ:
Seria / wersja:


W pełni skompletowane stalowe felgi z oponami całorocznymi

Mimo dużej popularności alufelg, wielu kierowców wciąż decyduje się na zakup felg stalowych. Wybór ten wcale nie powinien być zaskoczeniem – są one lżejsze od tych aluminiowych, a proces ich regeneracji jest zazwyczaj tańszy i łatwiejszy. Wybór kół do samochodu nie ogranicza się jednak tylko do felg – trzeba do nich również dobrać właściwe opony. Kompletowanie bywa dla niektórych problematyczne, dlatego też pomocą zaczęły służyć sklepy, proponujące w swoich ofertach kompletne koła, które są od razu zmontowane i wyważone. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie znają się na tajnikach motoryzacji lub po prostu nie mają czasu na samodzielne kompletowanie kół.

Właśnie dla takich osób sklep internetowy 12opony.pl stworzył konfigurator kompletnych kół, który w krótkim czasie automatycznie dobierze idealny zestaw do Twojego auta. Jeżeli na przykład pragniesz kupić stalowe felgi z oponami całorocznymi, które sprawdzą się w korzystnych warunkach letnich, jak i podczas śniegu i mrozu w zimie, wystarczy, że wpiszesz markę swojego samochodu, jego model, rok produkcji i typ, a system sam dobierze dla niego perfekcyjny komplet kół.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 28.11.2021 07:46