0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Opony rolnicze

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.12opony.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.Opony do traktorów zawsze stawiają wyjątkowe wymagania

Opony do traktorów są bardzo specyficzną gałęzią na rynku, która wymaga od producentów spełnienia wielu kryteriów i stawia dość szczególne wymagania. Takie opony potrzebują na przykład jednocześnie wysokiego ciśnienia, aby być w stanie transportować duże ładunki na drodze, oraz niższych ciśnień podczas pracy w polu, aby uniknąć zakopania się w miękkiej glebie. Jest to niemałe wyzwanie dla firm oponiarskich, które robią wszystko, aby sprostać najtrudniejszym nawet wyzwaniom.

Opony do traktorów - odpowiedni wybór to podstawa

Wybierając opony do traktorów, niezależnie od marki, ważne jest, aby zdecydować się na odpowiedni rozmiar i utrzymywać je stale pod zalecanym ciśnieniem. Producenci opon dostarczają więc zazwyczaj szczegółowych danych technicznych, aby pokazać, jaka jest wydajność danej opony, zawsze stwierdzając, że ciśnienie musi bezwzględnie odpowiadać obciążeniu, prędkości i pracy, która będzie wykonywana.

Aby spożytkować oponę jak najlepiej, należy jej zawsze używać w granicach określonych przez producenta pod kątem ciśnienia dla danego obciążenia i prędkości. Podczas niektórych operacji może być nawet wymagane dodatkowe obciążenie balastowe, aby zmaksymalizować trakcję podczas pracy.

Tego typu opony, które dodatkowo pomagają rolnikom szybciej pracować, przenoszą większe obciążenia, zbierają większe plony i zużywają mniej paliwa, a jednocześnie chronią ich urodzajną glebę, są na polskim rynku towarem wręcz deficytowym.

Ich szeroki wybór możesz za to znaleźć na stronie sklepu internetowego 12opony.pl. W jednym miejscu wyszukasz całą listę opon do traktorów, które na pewno idealnie spełnią wymagania Twoje oraz Twojej pracy. Sprawdź całą ofertę już teraz, a przekonasz się na własnej skórze, jak bardzo jest ona konkurencyjna.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 14.06.2024 07:55