0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Koła kompletne

Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych z oponami zimowymi

Top Seller

ALUTEC Grip

6 x 15ET 38
504,49 zl za felgę

Koła kompletne – to takie proste.

Koła kompletne – to takie proste.

Wybierz pojazd
Wybierz felgę
Wybierz oponę
Zamów koła kompletne.

Nasze najpopularniejsze alufelgi

ALUTEC Grip

5.5 x 14ET 35
od 425,75 zl

BORBET LV4

5.5 x 14ET 43
od 481,13 zl

itWheels ALISIA

6 x 15ET 40
od 409,27 zl

KESKIN KT17

8 x 18ET 45
od 759,04 zl

Mamy dla Ciebie odpowiednie felgi i opony.

Abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednie felg i opony, najpierw wybierz swój pojazd.

Koła kompletne z czujnikami TMPS

Jeśli Twój pojazd wyposażony jest w bezpośredni system TPMS, zainstalujemy i zaprogramujemy odpowiednie czujniki TPMS na Twoich nowych kołach bez dodatkowych opłat.

Koła kompletne – oszczędny wybór i gotowość do montażu.

Wszyscy specjaliści od opon polecają opony zimowe na zimę, a opony letnie to zawsze właściwy wybór na lato. Jeśli masz oba typy opon zamontowane do osobnych felg aluminiowych lub stalowych do swojego samochodu, nie musisz się martwić o zmianę opon w październiku lub w okolicach Wielkanocy. Koła kompletne wymagają jedynie montażu na aucie. Nasze koła kompletne są również bardziej przystępne niż kupowanie opon i felg osobno.

Skompletowane alufelgi z oponami zimowymi

Alufelgi z oponami zimowymi są częstym wyborem kierowców w okresie od października do kwietnia. Komplet taki można oczywiście dobrać samodzielnie, jednak nie każdy ma do tego odpowiednią wiedzę. Są też osoby, które wolą oddać wybór w ręce specjalistów, ponieważ zwyczajnie nie mają czasu na zajmowanie się tą kwestią. Właśnie dla nich stworzona została możliwość zakupu w pełni skompletowanego zestawu felg i opon, które z całą pewnością będą idealnie pasowały do konkretnego modelu samochodu. Tego typu usługa oferowana jest już przez wiele sklepów stacjonarnych oraz internetowych (z dostawą pod same drzwi!).

Na stronie sklepu internetowego 12opony.pl stworzony został profesjonalny system dobierania kół, dzięki któremu każdy właściciel auta będzie mógł być pewien, że zakupione przez niego alufelgi z oponami zimowymi będą doskonałym wyborem. Jedyne, co trzeba zrobić, to uzupełnić wszelkie podstawowe informacje na temat posiadanego samochodu. Są to przede wszystkim marka, model, typ i rok produkcji. Na ich podstawie system wybierze felgi odpowiednie dla danego auta. Spośród nich należy wybrać jedne, a na bazie tego wyboru stworzona zostanie lista pasujących do nich opon.

Jest to proces wyjątkowo prosty i niesprawiający problemów, dlatego każdy na pewno sobie z nim poradzi. Po złożeniu zamówienia zmontowany i wyważony komplet kół wraz z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań zostanie dostarczony pod podany adres, a Ty będziesz mógł cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą w zimie.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 09.12.2023 07:46