0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Felgi stalowe

Mamy dla Ciebie odpowiednie felgi.

Abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednie felgi, najpierw wybierz swój pojazd.

Stalowe felgi doskonałej jakości

Choć stalowe felgi są obecnie coraz bardziej wypierane z rynku przez te aluminiowe, to wciąż mają one swoich fanów, którzy cenią sobie to, że są one lżejsze, a proces ich regeneracji jest zazwyczaj tańszy i łatwiejszy. Doskonale sprawdzają się również wraz zarówno letnimi, jak i zimowymi oponami – co znaczy, że można ich używać przez cały rok. To właśnie z oponami felgi tworzą nierozłączną parę, dlatego też muszą być one do siebie doskonale dobrane.

Wszystkie felgi – zarówno te aluminiowe, jak i stalowe – są oznakowane w dość skomplikowany sposób, co potrafi sprawiać pewne problemy. Warto jest więc zapoznać się z tym systemem przed wybieraniem odpowiedniego modelu dla siebie. Za przykład możemy wziąć oznaczenie 7.5Jx16H2 ET35, z którego odczytać da się rozmiar felgi (7,5 cala), profil jej kołnierza („J” – stosowany w przypadku samochodów osobowych), średnicę (16 cali), profil przekroju („H2” – z dwoma „garbami”)i odsadzenie (ET35)

Kiedy już zdecydujesz się na to, aby kupić stalowe felgi musisz też pamiętać o zwróceniu uwagę na ich producenta. Warto jest wybierać firmy w pełni zaufane i chwalące się dobrą opinią. Za wysoką jakością nie zawsze jednak musi stać wysoka cena. Na stronie sklepu internetowego 12opony.pl można na przykład wybierać spośród szerokiego wachlarza felg proponowanych przez renomowanego niemieckiego producenta – firmę Alcar. Charakteryzują się one doskonałą jakością i jednocześnie korzystnymi cenami. Odwiedź stronę internetową sklepu i przekonaj się o tym na własnej skórze.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 16.04.2024 07:47