0048223970982 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Opony motocyklowe: Motocross

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.12opony.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrowaćOpony motocross, do przygód w terenie

Opony motocyklowe motocross to opony przeznaczone dla kierowców poszukujących wrażeń w terenie. To klasyczny typ opon offroad. Zbudowane są one przy użyciu agresywnego bieżnika, tak, aby zapewnić kontrolę jazdy i stabilność na każdym terenie. Opony te poradzą sobie na błocie i kamieniach.

Opony motocross mają za zadanie zapewnić bezpoślizgową jazdę, zapewnić przyczepność na zakrętach i dobrą trakcję w jeździe na prostej. Opony te są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Są to opony lekkie, gwarantujące dobre osiągi.

Przy wyborze opon warto jest zwrócić uwagę na to, czy opona ogranicza możliwość wystąpienia kick-backu (podnoszenia przodu). Kupując opon typu motocross kierowca powinien stosować się do zaleceń producenta swojego motoru. W ten sposób zapewnione jest bezpieczeństwo jazdy. Jest to szczególnie ważne, gdy wybieramy jazdę w trudnym terenie.

Opony motocross na odpowiednie podłoże.

Opon do motocrossu dzielone są na modele według podłoża po ktorym kierowca zamierza się poruszać. Zaczynają od podłoża miękkiego, takiego jak piasek, poprzez tereny leśne (podłoże średnio-miękkie), teren średnio-twardy, i w końcu do jazdy po kamieniach czy skałach: podłoże twarde.

Często wybieranymi przez kierowców oponami motocross przez kierowcow są, na podłoża miękkie i średnio-miękkie: Metzelet MC 4, Pirelli XC Mid Soft, na podłoża średnio-twarde i twarde: Metzeler MC 6, Pirelli Mid Hard, BRIDGESTONE Motocross M 404. Szeroki wybór opon motocross dostępny jest na 12opony.pl.

Werkstatt

Montageservice in der Nähe

Werkstatt in deiner Nähe suchen - Reifen bestellen und Termin vereinbaren - Reifen montieren lassen.

Werkstatt suchen >
Reifenberater

Der Reifenberater

Finden sie den passenden Reifen zu ihrem Fahrstil, Gewohnheiten und Ansprüchen.

Beratung starten >

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 27.05.2022 07:53