0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Maszyny do robót ziemnych / Koparki

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatnościOpony do koparek - trudny wybór dla najlepszych efektów

Opony do koparek zapewniać muszą mobilność, szybkość, moc i niezawodność, aby sprostać swoim bardzo różnorodnym zadaniom w wyjątkowo wymagających warunkach. Ważna jest również doskonała trakcja i stabilność. Co więcej, muszą one też sprawdzać się podczas jazdy na tradycyjnej drodze, ponieważ tylko tym sposobem, mogą one dostać się w miejsce wykonywanej pracy.

Opony do koparek - połączenie komfortu i funkcjonalności

Producenci opon oferują obecnie całą gamę rozwiązań, aby wybić się na tym coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Wprowadzane technologie to między innymi innowacyjne bieżniki i konstrukcja, które za zadanie ma ograniczenie przestojów maszyny do minimum. Trzeba bowiem pamiętać, że opony te zapewniać muszą znakomite osiągi w środowiskach, w których bezpieczeństwo jest niezbędne, ale przestoje są wręcz nie do przyjęcia.

Często opony do koparek wyposażone są także w specjalne mechanizmy samoczyszczące, co bywa niezbędną funkcjonalnością na przykład na placach budowy. Dobrze zaprojektowany bieżnik musi również zapewniać wysoką mobilność na miękkim podłożu, które jest tak częstym miejscem pracy koparek. Powinien on być również stosunkowo szeroki, aby zapobiec utknięciu kamieni i innych zanieczyszczeń w oponach, powodując tym samym uszkodzenia ściany bocznej.

Opony do koparek są więc – jak widać – bardzo trudnym do wybrania produktem, który w zależności od dokładnego przeznaczenia spełniać musi przeróżne wymagania. Pewne jest, że zawsze są one bardzo wysokie. Na polskim rynku znalezienie modelu doskonale nadającego się do konkretnych potrzeb jest naprawdę ciężkie, jednak naprzeciw temu problemowi wychodzi sklep internetowy 12opony.pl. Jest to miejsce z jednym z większych wyborów w sieci, dlatego koniecznie zajrzyj już teraz do dostępnej oferty!

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 18.07.2024 07:54