0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Opony motocyklowe: Motorower/skuter

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatności

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrować



Opony do ekonomicznej jazdy skuterem

Jeśli poszukujesz opon do swojego nowego skutera lub chcesz wymienić stare, zużyte już gumy, to nie mogłeś trafić lepiej! Sklep 12opony.pl oferuje szeroki asortyment opon znanych i cenionych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość produktów oraz komfort i bezpieczeństwo podczas skuterowych podróży. Znajdziesz u nas opony zróżnicowane pod względem przeznaczenia, właściwości oraz ceny.

Opony dopasowane do potrzeb

Opony do skuterów, zarówno tych o mniejszej, jak i większej pojemności, muszą sprawdzać się przede wszystkim w ruchu miejskim. Właściwy dobór opon, dostosowany do rodzaju skutera oraz stylu jazdy, to kluczowa kwestia, która przekłada się na przyjemność z jazdy i co najważniejsze, bezpieczeństwo podróży. W zależności od tego, czego oczekujemy, odpowiednie opony dodadzą charakteru każdej maszynie lub podkreślą ponadczasowy wygląd skutera. Zapewnią przy tym jak najlepsze osiągi i sprawdzą się nawet na mokrych nawierzchniach, w niesprzyjających warunkach.

W sklepie 12opony.pl możesz wybierać spośród renomowanych producentów opon takich jak: Michelin, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, Continental i wielu innych. Wybór oponiarskiej firmy to nie wszystko. W naszej ofercie posiadamy opony do skuterów w rozmaitych rozmiarach, o różnorodnych bieżnikach, wykonane z wielorakich, także innowacyjnych mieszanek gumowych. Jedne przeznaczone są do jazdy w upały, po rozgrzanych ulicach miast, inne spisują się doskonale w deszczowe dni, a jeszcze inne mają charakter uniwersalny, dzięki czemu nie musisz przejmować się sezonową wymianą opon.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 30.11.2022 07:54