0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Koła kompletne

Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych z oponami całorocznymi

Top Seller

AUTEC Skandic

6.5 x 16ET 45
485,74 zl za felgę

Koła kompletne – to takie proste.

Koła kompletne – to takie proste.

Wybierz pojazd
Wybierz felgę
Wybierz oponę
Zamów koła kompletne.

Nasze najpopularniejsze alufelgi

ALUTEC Ikenu

8 x 18ET 45
od 610,44 zl

itWheels ALISIA

6 x 15ET 40
od 421,28 zl

BORBET LV4

5.5 x 14ET 43
od 431,62 zl

DEZENT TZ graphite

7.5 x 17ET 48
od 549,19 zl

Mamy dla Ciebie odpowiednie felgi i opony.

Abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednie felg i opony, najpierw wybierz swój pojazd.

Koła kompletne z czujnikami TMPS

Jeśli Twój pojazd wyposażony jest w bezpośredni system TPMS, zainstalujemy i zaprogramujemy odpowiednie czujniki TPMS na Twoich nowych kołach bez dodatkowych opłat.

Koła kompletne – oszczędny wybór i gotowość do montażu.

Wszyscy specjaliści od opon polecają opony zimowe na zimę, a opony letnie to zawsze właściwy wybór na lato. Jeśli masz oba typy opon zamontowane do osobnych felg aluminiowych lub stalowych do swojego samochodu, nie musisz się martwić o zmianę opon w październiku lub w okolicach Wielkanocy. Koła kompletne wymagają jedynie montażu na aucie. Nasze koła kompletne są również bardziej przystępne niż kupowanie opon i felg osobno.

Wysokiej jakości alufelgi z oponami całorocznymi

Wybór kół jest czymś, czemu każdy kierowca musi prędzej czy później stawić czoła. Ważne są tu przede wszystkim rodzaj i rozmiar opon oraz typ felg. Opony należy dobrać odpowiednio do warunków atmosferycznych, w których będą wykorzystywane – na rynku dostępne są opony letnie, zimowe oraz całoroczne. Felgi mogą natomiast być stalowe lub aluminiowe. Nie każdy jednak ma na tyle wiedzy oraz czasu, aby samemu podejmować się kompletowania pełnego zestawu. Właśnie dla takich osób stworzona została możliwość zakupu idealnie dobranych do siebie kompletów opon i felg, co możliwe jest obecnie w wielu sklepach – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

Jeżeli nie tylko zależy Ci na pomocy przy dobraniu odpowiedniego zestawu kół, ale również nie chcesz zmieniać opon przy każdej zmianie pogody, powinieneś zdecydować się na idealnie skompletowane alufelgi z oponami całorocznymi. Pomoc w tym zakresie znajdziesz już teraz na stronie sklepu internetowego 12opony.pl, gdzie udostępniony został system wyszukiwania kompletu felg i opon idealnie dopasowanych do danego modelu auta.

Wystarczy, że znasz podstawowe informacje na temat swojego samochodu, tj. jego markę, model, typ i rok produkcji, a wtedy automatycznie na ekranie swojego komputera zobaczysz listę pasujących do niego felg. Wybór konkretnego rodzaju przekieruje Cię do odpowiednich do niego opon. W ten sposób bez najmniejszych nawet problemów wybierzesz dla siebie idealne alufelgi z oponami całorocznymi, mając stuprocentową pewność, że doskonale sprawdzą się w Twoim aucie.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 14.06.2024 07:46