0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Małe opony / Kosiarki

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatnościOpony do kosiarek, czyli to, o czym nikt nie myśli

Opony do kosiarek spełniać muszą wiele dość specyficznych wymagań. Podczas gdy są one często bagatelizowane, to mogą mieć ogromny wpływ zarówno na jakość koszenia, jak i sprawność, tempo i przyjemność pracy dla osoby koszącej. Ważne jest więc, aby mieć pewność, że używa się odpowiedniego rodzaju opon do danego rodzaju trawnika. Zapobieganie uszkodzeniom gleby i ziemi jest tutaj głównym i kluczowym celem.

Opony do kosiarek - wybór trudniejszy niż by się wydawało

Wybór opon do kosiarek bywa dość skomplikowany i czasem zdarza się, że po prostu nie wiemy, jaki model będzie tym najlepszym. Najważniejsza jest tu przede wszystkim bezpieczna obsługa i odpowiedni dobór dla danej marki kosiarki. Opony, które kupisz, muszą być również idealnie dostosowane do danego ogrodu lub otoczenia, w którym będą miały być one użytkowane. Kiedy już jednak zdecydujesz się na to, jakiego typu opony potrzebujesz, jaki musi mieć ona rozmiar, a także jak wyglądać ma jej bieżnik, pozostaje Ci już tylko wybór marki i konkretnego modelu.

Decyzję może Ci niewątpliwie ułatwić szeroka oferta dostępna na stronie sklepu internetowego 12opony.pl. Po wskazaniu tylko kilku parametrów, system sam dobierze całą listę modeli w korzystnych i konkurencyjnych cenach, które spełnią Twoje oczekiwania i na pewno sprawdzą się w przypadku Twojej kosiarki. Ostateczny wybór należy już tylko do Ciebie.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 21.05.2024 07:55