0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Goodride All Season Elite Z-401 185/65 R15 92H XL

Goodride

Opony Goodride produkowane są w fabryce Hangzhou Zhongce Rubber Co., Ltd w Chinach od 1958 roku. Posiadają normy ECE na Europę oraz DOT na Stany Zjednoczone. Wysoka jakość za przystępną cenę - dzięki realizowaniu tej polityki opony Goodride są sprzedawane z sukcesem na całym świecie, a roczne obroty producenta wynoszą ponad 4,48 biliona $.

Goodride All Season Elite Z-401

Uwaga: Jeśli na zdjęciu pokazana jest opona wraz z felgą, ilustracja ta ma znaczenie wyłącznie orientacyjne. Wysłana zostanie Państwu tylko opona.

tylko 202,89
Koszty przesyłki są już zawarte w cenie!!

Ilość:

Rozmiar opon:185/65 R15 92H zmień
Dostępność:Dostępne
Opony: Opony całoroczne
oznaczenie M+S
z symbolem śnieżynki z symbolem śnieżynki
XL Wzmocniona opona o podwyższonym indeksie nośności. (Extra Load)
Etykieta opon UE:Opór toczenia C Przyczepność na mokrej nawierzchni C Emisja hałasu B71 dB
EAN:6938112622114
Numer artykułu:R-407955
Indeks prędkości :H: opona jest do prędkości do 210 km/h dozwolona.

Opony całoroczne z oznaczeniem M+S oraz symbolem płatka śniegu.

Zoptymalizowane właściwości jezdne na suchych i mokrych drogach w połączeniu z doskonałymi osiągami w warunkach zimowych sprawiają, że model Z-401 jest wszechstronnym bieżnikiem zarówno latem, jak i zimą.

Wzór bieżnika:

  • Zoptymalizowany bieżnik w kształcie litery V posiada ulepszony system odprowadzania wody, który skutecznie zapobiega aquaplaningowi, jak również poślizgom na błocie pośniegowym.
  • Zwiększona sztywność bloków bieżnika z dużą liczbą lameli zapewniają lepszą przyczepność na śniegu, stabilność prowadzenia oraz większe bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.
  • Zróżnicowana wysokość w obszarze barku opony zapewnia niski poziom hałasu toczenia. Listwa ochronna felgi zmniejsza ryzyko uszkodzenia felgi o krawężnik.
  • Optymalna wydajność opony zwiększa jej wytrzymałość na przestrzeni wielu kilometrów przebiegu. Z kolei zmniejszone opory toczenia korzystnie wpływają na zużycie paliwa.

Wróć do wyników wyszukiwaniaEtykiety UE / Klasy wydajności

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 0