0048223970982

Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T

Fulda

Fulda to marka niemiecka należąca do koncernu Goodyear. Opony klasy medium. Bardzo popularna na rynku niemieckim i polskim.

Fulda Kristall Montero 3

Uwaga: Jeśli na zdjęciu pokazana jest opona wraz z felgą, ilustracja ta ma znaczenie wyłącznie orientacyjne. Wysłana zostanie Państwu tylko opona.

tylko 176,64
Koszty przesyłki są już zawarte w cenie!!

Ilość:

Rozmiar opon:195/65 R15 91T zmień
Dostępność:Dostępne
Opony: Opony zimoweOpony zimowe
oznaczenie M+S
z symbolem śnieżynki z symbolem śnieżynki
EAN:5452000448125
Numer artykułu:R-240248
Indeks prędkości :T: opona jest do prędkości do 190 km/h dozwolona.
Wyniki testów Typ Kristall Montero 3:
Testopon.com
ADAC (german)
ÖAMTC (german)
AUTO BILD (german)
TCS - Technik, Umwelt und Wirtschaft (german)

Fulda Kristall Montero 3

Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi Ciesz się bardzo dobrymi własnościami trakcyjnymi w każdych zimowych warunkach. Opona Kristall Montero 3 bez problemu radzi sobie z chłodem, deszczem, śniegiem i lodem, a do tego jest przystępna cenowo.

Korzyści:

Bardzo dobra trakcja na śniegu. Ciesz się bardzo dobrymi własnościami trakcyjnymi w okresie zimowym dzięki technologii SnowCatcher firmy Fulda. Rowki w centralnej strefie bieżnika tworzą sieć wzajemnie blokujących się klocków chwytających śnieg, zwiększając przyczepność opony na zaśnieżonej drodze.

Dobrze spisuje się w każdych warunkach. W oponie Kristall Montero 3 zastosowano technologię Bubble Blade. Zwiększona liczba trójwymiarowych lameli zapewnienia lepszą przyczepności na śniegu i lodzie, zaś zimowy wzór bieżnika daje stabilne prowadzenie na śnieżnych drogach.

Bardzo dobra przyczepność w niskich temperaturach. W oponie zastosowano specjalną mieszankę gumową, która pozostaje elastyczna w niskich temperaturach. Dzięki temu opona zachowuje znakomite parametry użytkowe nawet w bardzo niskich temperaturach.

Wróć do wyników wyszukiwaniaEtykiety UE / Klasy wydajności

Label: C-C-69

12opony.pl - oferta przez Delticom AG