0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Nankang Winter Activa 4 205/55 R16 94V XL

Nankang

Nankang to tajwańska firma produkująca opony, z kilkudziesięcioletnią tradycją. Współpracuje z wieloma producentami samochodów, między innymi Ford Motor Company. Opony Nankang spełniają wszelkie normy technologiczne i są dopuszczone od wielu lat do sprzedaży na rynkach Unii Europejskiej. Opony klasy HP iUHP.

Nankang Winter Activa 4

Uwaga: Jeśli na zdjęciu pokazana jest opona wraz z felgą, ilustracja ta ma znaczenie wyłącznie orientacyjne. Wysłana zostanie Państwu tylko opona.

tylko 444,89
Koszty przesyłki są już zawarte w cenie!!

Ilość:

Rozmiar opon:205/55 R16 94V zmień
Opony: Opony zimoweOpony zimowe
oznaczenie M+S
z symbolem śnieżynki z symbolem śnieżynki
XL Wzmocniona opona o podwyższonym indeksie nośności. (Extra Load)
Opinie klientów:
Etykieta opon UE:Opór toczenia C Przyczepność na mokrej nawierzchni B Emisja hałasu B71 dB
EAN:4718022017703
Numer artykułu:D-124833
Indeks prędkości :V: opona jest do prędkości do 240 km/h dozwolona.

Nankang Winter Activa 4 to specjalista od zimowej aury. Kierunkowy profil w kształcie litery V z bocznymi rowkami głównymi poprawia odprowadzanie wody, co prowadzi do szczególnie dobrych właściwości w zakresie zapobiegania aquaplaningu. Zróżnicowane i nierównomiernie ukształtowane bloki bieżnika zwiększają przyczepność na śniegu, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo nawet na bardzo zaśnieżonych drogach. Najnowsza technologia mieszanki zapewnia krótkie drogi hamowania na śniegu i lodzie. Zoptymalizowane czoło bieżnika w połączeniu z nową mieszanką gumy zapewnia zmniejszone opory toczenia, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i większą żywotność.

Wróć do wyników wyszukiwaniaEtykiety UE / Klasy wydajności

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 0