0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Nankang Cross Seasons AW-6 195/55 R16 91V XL

Nankang

Nankang to tajwańska firma produkująca opony, z kilkudziesięcioletnią tradycją. Współpracuje z wieloma producentami samochodów, między innymi Ford Motor Company. Opony Nankang spełniają wszelkie normy technologiczne i są dopuszczone od wielu lat do sprzedaży na rynkach Unii Europejskiej. Opony klasy HP iUHP.

Nankang Cross Seasons AW-6

Uwaga: Jeśli na zdjęciu pokazana jest opona wraz z felgą, ilustracja ta ma znaczenie wyłącznie orientacyjne. Wysłana zostanie Państwu tylko opona.

tylko 253,59
Koszty przesyłki są już zawarte w cenie!!

Ilość:

Rozmiar opon:195/55 R16 91V zmień
Opony: Opony całoroczne
oznaczenie M+S
z symbolem śnieżynki z symbolem śnieżynki
XL Wzmocniona opona o podwyższonym indeksie nośności. (Extra Load)
Opinie klientów:
Etykieta opon UE:Opór toczenia C Przyczepność na mokrej nawierzchni B Emisja hałasu B72 dB
EAN:4718022007179
Numer artykułu:D-122935
Indeks prędkości :V: opona jest do prędkości do 240 km/h dozwolona.
Wyniki testów Typ Cross Seasons AW-6:

Doskonałe prowadzenie na ośnieżonych, mokrych i suchych drogach.
Innowacyjna mieszanka gumowa zwiększa również wydajność na mokrej nawierzchni. Zoptymalizowany bieżnik w kształcie litery V z ulepszonym odprowadzaniem wody zapobiega aquaplaningowi i poślizgom na błocie pośniegowym. Sztywne bloki bieżnika w środkowej części bieżnika oraz duża liczba lameli sprzyjają tworzeniu się krawędzi przyczepnych, co wpływa na najlepszą skuteczność hamowania na lodzie i śniegu, a także na mokrej nawierzchni. Klocki bieżnika w pięciu różnych wariantach są ułożone w taki sposób, aby zmniejszyć hałas toczenia. Tym samym kierowca może doświadczać przyjemności z prowadzenia auta z oponami Cross Season AW-6. Zoptymalizowana mieszanka gumowa zapewnia zwiększony przebieg. Zmniejszone opory toczenia korzystnie wpływają na zużycie paliwa.

Wróć do wyników wyszukiwaniaEtykiety UE / Klasy wydajności

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 0