0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Impressum

Sklep stanowi ofertę internetową firmy Delticom AG.

Nasz adres:

Delticom AG
Brühlstr. 11
30169 Hanower
Niemcy

Telefon: 0221033788 (pon-pt 7-22)
E-mail: oponytanio@delti.com
Internet: www.delti.com


Informacje O Firmie:

Przewodniczący: Karl-Otto Lang
Zarząd: Philip von Grolman, Dr. Andreas Prüfer, Nathalie Kronenberg
Siedziba: Hannover
Sąd rejestrowy: HRB 58026 Hannover AG
NIP:. PL5262814812

Oświadczenie o odpowiedzialności

Pomimo starannej kontroli nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść linków zewnętrznych. Operatorzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za treść stron. Zdjęcia wykorzystane na stronie sklepu pochodzą z następujących źródeł: Delticom AG, fotolia.com, istockphoto.com.

Uwaga!

Prosimy nie wysyłać opony na adres firmy. Nie możemy przyjąć żadnych zwróconych towarów w naszym budynku administracji. W celu dokonania zwrotu artykułów, prosimy o kontakt telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: 123felgi@delti.com. Odbiór zostanie przez nas zlecony w dogodnym terminie.

Unia Europejska stworzyła portal internetowy, celem udzielania pomocy niezadowolonym klientom. W przypadku skarg dotyczących towarów lub usług zakupionych przez internet w naszym sklepie, pod następującym adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr mogą Państwo skorzystać z możliwości polubownego i pozasądowego rozstrzygania sporów. Prosimy zwrócić uwagę, że obecnie (stan na 01.02.2017) niektóre branże oraz państwa, nie przewidują takiej możliwości. Dlatego możliwe, że z tego powodu, będąc konsumentem, nie mogą Państwo wykorzystać w tych krajach niniejszego portalu do rozwiązywania sporów z nami. Dalsze informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Unii Europejskiej. Nie jesteśmy zobowiązani do udziału w polubownym rozstrzyganiu sporów przed konsumenckim organem pojednawczym. Jednakże zasadniczo jesteśmy gotowi do wzięcia udziału w polubownym rozstrzyganiu sporów przed nim. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres oponytanio@delti.com.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 0