0221033788 (Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 18:00)

Impressum

To jest oferta internetowa Delticom AG, Hanowerze w Niemczech.

Nasz adres:

Delticom AG
Brühlstr. 11
30169 Hanower
Niemcy
Jak do nas dojechać

Telefon: 0221033788
E-mail: oponytanio@delti.com
Internet: www.delti.com


Informacje O Firmie:

Przewodniczący: Karl-Otto Lang
Wyżywienie: Philip von Grolman, Dr. Andreas Prüfer
Siedziba: Hannover
Sąd rejestrowy: HRB 58026 Hannover AG
NIP:. PL5262814812
Ogłoszenie o odpowiedzialności

Pomimo starannej kontroli nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść linków zewnętrznych. Operatorzy są wyłączną odpowiedzialność za treść stron.
Obrazek kredyty

Zdjęcia wykorzystane na 12opony.pl. pochodzą z następujących źródeł: Delticom AG, fotolia.com, istockphoto.com.

Ważna Uwaga

Prosimy nie wysyłać opony na ten adres. Nie możemy zaakceptować żadnych zwróconych towarów w naszym budynku administracji. W celu dokonania zwrotu artykułów jak najbardziej komfortowy, dbamy o zbiorach pozycji od ciebie. Proszę zadzwonić do naszego zespołu serwisowego lub wysłać e-mail do oponytanio@delti.com. Odbieramy opony od ciebie.

Nia Europejska stworzyła portal internetowy, celem udzielania pomocy niezadowolonym klientom. W przypadku skarg dotyczących towarów lub usług zakupionych przez internet w naszym sklepie, pod następującym adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr mogą Państwo skorzystać
z możliwości polubownego i pozasądowego rozstrzygania sporów. Prosimy zwrócić uwagę,
że obecnie (stan na 01.02.2017) niektóre branże oraz państwa, nie przewidują takiej możliwości. Dlatego możliwe, że z tego powodu, będąc konsumentem, nie mogą Państwo wykorzystać w tych krajach niniejszego portalu do rozwiązywania sporów z nami. Dalsze informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Unii Europejskiej. Nie jesteśmy zobowiązani do udziału w polubownym rozstrzyganiu sporów przed konsumenckim organem pojednawczym. Jednakże zasadniczo jesteśmy gotowi do wzięcia udziału w polubownym rozstrzyganiu sporów przed nim. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres oponytanio@delti.com.

12opony.pl - oferta przez Delticom AG 0